Zwiększanie możliwości systemu zarządzania produkcją w środowisku Low-Code / No-Code

Firmy produkcyjne coraz częściej stają na w obliczu coraz większych problemów na rynku, na którym operują. Aby móc pozostać konkurencyjnym przedsiębiorstwa są zmuszone do stałych zmian i muszą dostosowywać się do nich ale także stale zmieniać swoje modele biznesowe.

Razem z istniejącymi zmianami, pojawiają się także wyzwania, w przypadku decyzji rozszerzenie ich systemu planowania zasobów firmy (ang. Enterprise Resources Planning – ERP). Mimo wszystko oprogramowania ERP pochłaniają dużo czasu co powoduje spowolnienie dostosowania się do dynamicznych zmian na rynku, nie mówiąc też o tym, że każda zmiana systemu musi być odpowiednio przeniesiona i przetestowana w zaktualizowanym oprogramowaniu ERP.

Przeczytaj także: https://www.dsr.com.pl/systemy-klasy-erp-krotka-historia/

Co to platformy Low-Code / No-Code?

W teorii platforma programistyczna Low-Code to dziedzina programistyczna używana do tworzenia aplikacji za pomocą graficznych interfejsów użytkownika i konfiguracji zamiast tradycyjnego programowania z użyciem odpowiedniego kodu. Platformy programistyczne No-Code są zbliżone do Low-Code, ale nie jest potrzebne użycie kodowania. Oprogramowania ERP 4FACTORY jest w stanie powiększyć efektywność systemu poprzez ułatwienie sposobu rozwijania nowych aplikacji biznesowych.

Platformy typu Low-Code / No-Code wzrastają na popularności co jest spowodowane przekształceniem cyfrowym pojawiającym się w większości branż produkcyjnych (3 obszary, w których cyfryzacja produkcji przynosi korzyści). Wraz ze zmianą cyfrową pojawia się nacisk na tworzenie systemów, które mogą kierować już istniejącymi i przyszłymi procesami. Przedsiębiorcy nieustannie szukają sposobów na powiększenie skuteczności, a platforma Low-Code / No – Code jest w stanie pomóc w walce z ciągłymi przeszkodami jakie zachodzą po drodze.

Przeczytaj także: https://www.dsr.com.pl/przemysl-5-0-czyli-jak-mechanizmy-zastosowane-w-netflixie-i-twitterze-pozwola-produkowac-efektywniej/

Najczęstszym wyborem przedsiębiorców jest podłączenie platformy Low-Code / No-Code do już istniejącego systemu ERP lub wprowadzają nowe zintegrowane rozwiązanie, które pozwala kluczowym użytkownikom rozwijać i testować nowe aplikacje biznesowe samodzielnie. W czasach nieustannych innowacji technologicznych, rozwój aplikacji z pewnością zmierza w kierunku Low-Code / No-Code. Jako przykład użyjemy QAD Enterprise Platform, który swoją zewnętrzną rozszerzalnością pozwalają na solidne interfejsy REST API i mikro serwisy, które wzmacniają zintegrowanie wszystkich aplikacji. Dzięki REST API jesteśmy w stanie zezwolić na łatwą integrację z najlepszymi aplikacjami innych firm, aplikacjami opartymi na chmurze czy aplikacjami stworzonymi specjalnie dla danego rodzaju biznesu.

Źródło: https://www.dsr.com.pl/zwiekszanie-mozliwosci-systemu-zarzadzania-produkcja-w-srodowisku-low-code-no-code/

Przewodnik jednostek powierzchni w Polsce

Rozważając temat jednostek powierzchni w Polsce, warto zwrócić uwagę na ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak dokładnie określić wielkość swojego mieszkania lub działki? Właśnie tutaj z pomocą przychodzą takie jednostki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *