Zwiększanie możliwości systemu zarządzania produkcją w środowisku Low-Code / No-Code

Firmy produkcyjne coraz częściej stają na w obliczu coraz większych problemów na rynku, na którym operują. Aby móc pozostać konkurencyjnym przedsiębiorstwa są zmuszone do stałych zmian i muszą dostosowywać się do nich ale także stale zmieniać swoje modele biznesowe.

Razem z istniejącymi zmianami, pojawiają się także wyzwania, w przypadku decyzji rozszerzenie ich systemu planowania zasobów firmy (ang. Enterprise Resources Planning – ERP). Mimo wszystko oprogramowania ERP pochłaniają dużo czasu co powoduje spowolnienie dostosowania się do dynamicznych zmian na rynku, nie mówiąc też o tym, że każda zmiana systemu musi być odpowiednio przeniesiona i przetestowana w zaktualizowanym oprogramowaniu ERP.

Przeczytaj także: https://www.dsr.com.pl/systemy-klasy-erp-krotka-historia/

Co to platformy Low-Code / No-Code?

W teorii platforma programistyczna Low-Code to dziedzina programistyczna używana do tworzenia aplikacji za pomocą graficznych interfejsów użytkownika i konfiguracji zamiast tradycyjnego programowania z użyciem odpowiedniego kodu. Platformy programistyczne No-Code są zbliżone do Low-Code, ale nie jest potrzebne użycie kodowania. Oprogramowania ERP 4FACTORY jest w stanie powiększyć efektywność systemu poprzez ułatwienie sposobu rozwijania nowych aplikacji biznesowych.

Platformy typu Low-Code / No-Code wzrastają na popularności co jest spowodowane przekształceniem cyfrowym pojawiającym się w większości branż produkcyjnych (3 obszary, w których cyfryzacja produkcji przynosi korzyści). Wraz ze zmianą cyfrową pojawia się nacisk na tworzenie systemów, które mogą kierować już istniejącymi i przyszłymi procesami. Przedsiębiorcy nieustannie szukają sposobów na powiększenie skuteczności, a platforma Low-Code / No – Code jest w stanie pomóc w walce z ciągłymi przeszkodami jakie zachodzą po drodze.

Przeczytaj także: https://www.dsr.com.pl/przemysl-5-0-czyli-jak-mechanizmy-zastosowane-w-netflixie-i-twitterze-pozwola-produkowac-efektywniej/

Najczęstszym wyborem przedsiębiorców jest podłączenie platformy Low-Code / No-Code do już istniejącego systemu ERP lub wprowadzają nowe zintegrowane rozwiązanie, które pozwala kluczowym użytkownikom rozwijać i testować nowe aplikacje biznesowe samodzielnie. W czasach nieustannych innowacji technologicznych, rozwój aplikacji z pewnością zmierza w kierunku Low-Code / No-Code. Jako przykład użyjemy QAD Enterprise Platform, który swoją zewnętrzną rozszerzalnością pozwalają na solidne interfejsy REST API i mikro serwisy, które wzmacniają zintegrowanie wszystkich aplikacji. Dzięki REST API jesteśmy w stanie zezwolić na łatwą integrację z najlepszymi aplikacjami innych firm, aplikacjami opartymi na chmurze czy aplikacjami stworzonymi specjalnie dla danego rodzaju biznesu.

Źródło: https://www.dsr.com.pl/zwiekszanie-mozliwosci-systemu-zarzadzania-produkcja-w-srodowisku-low-code-no-code/

5 kroków, by skutecznie poprawić komunikację w związku

Komunikacja jest fundamentem każdego udanego związku. To dzięki niej partnerzy mogą lepiej zrozumieć swoje potrzeby, radzić sobie z konfliktami i budować wzajemne zaufanie. Niestety, w codziennym pośpiechu, stresie i natłoku obowiązków komunikacja często schodzi na

Drewniane meble w ogrodzie – nie tylko styl, ale i inwestycja na lata

Meble ogrodowe są kluczowym elementem aranżacji każdego przydomowego otoczenia. Wśród różnych dostępnych materiałów, takich jak plastik, metal czy technorattan, to właśnie drewniane meble wyróżniają się szczególną estetyką, trwałością i ponadczasowym urokiem. Wybór drewna to jednak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *