Konkurs o indeks wyższej uczelni

Wydział Zarządzania Informacją Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych jest organizatorem konkursu o indeks na ten wydział wyższej szkoły. Konkurs skierowany jest do uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych, którzy w bieżącym roku 2012 przystępują do matury oraz wszystkich, którzy mają prawo podjąć studia na wyższej uczelni.

 

Konkurs rozegrany zostanie w systemie dwuetapowym. Pierwszy etap oparty został na tak zwanym „Konkursie piękności” Johna Mynarda Keynesa i p-beuty contest Harve Moulina. Etap pierwszy odbywa się w dniach od 12 marca do 8 czerwca 2012 roku. W tym czasie uczestnicy uczestniczą w grze, gdzie przedmiotem jest wytypowanie jednej liczby od 1 do 100, która będzie odpowiadać 75 % średniej z typowań wszystkich uczestników gry. W czasie trwania pierwszego etapu typowania podzielone zostaną na rozgrywki trwające jeden dzień. W każdym dniu bierze udział sześciu uczestników typujących wspomnianą liczbę i wygrywa ten, który zbliżył się do średniej podaną liczbą najbliżej. Wszyscy zwycięzcy tych dziennych gier przechodzą do etapu drugiego konkursu. Drugi etap konkursu rozegrany zostanie w auli głównej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych , przy ulicy Koszykowej 86 w Warszawie. Etap ten będzie miał charakter pisemny i polegać będzie na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru złożonego z 25 pytań. Pytania będą sprawdzały wiedzę z zakresu zarządzania na podstawie przedstawionej literatury przedmiotu. Drugi etap konkursu zostanie rozegrany w dniu 21 czerwca 2012 roku o godzinie 13.30. Konkurs prowadzony jest w celu rozwijania zainteresowań z dziedzin zarządzania oraz ekonomii i pozyskania utalentowanych kandydatów na studia na Wydziale Zarządzania Informacją Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie internetowej www.wzi.pjwstk.edu.pl .

Przewodnik jednostek powierzchni w Polsce

Rozważając temat jednostek powierzchni w Polsce, warto zwrócić uwagę na ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak dokładnie określić wielkość swojego mieszkania lub działki? Właśnie tutaj z pomocą przychodzą takie jednostki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *